Domov / Literatúra / Knižné prekvapenie pred Vianocami: Stále som mama od Farkašovej

Knižné prekvapenie pred Vianocami: Stále som mama od Farkašovej

Koniec roka 2016 priniesol prekvapenie v podobe biografického románu ženy, ktorá ako dieťa prežila štyri koncentračné tábory a bola pokusným králikom pre známeho lekára Mengeleho v koncentračnom tábore Osvienčim. Kniha sa stala koncom novembra tak veľkým bestsellerom, že to zaskočilo aj samotné vydavateľstvo. Koncom roka sa však objavila ďalšia kniha, ktorá zaútočila na peňaženky ľudí, na zámer objednať, alebo neobjednať, a zaujímavá je pritom hneď z viacerých dôvodov.

Stále som mama od Farkašovej ako pokračovanie Som mama

Minulý rok o takomto čase prišla kniha Som mama. Tento rok je to Stále som mama, pokračovanie riešené v podobnom duchu, opäť s obálkou, no s deťmi už väčšími. Kristína Farkašova v knihe píše o mamičkovských starostiach a zážitkoch. Hlavnými hrdinkami sú Ela a Matilda, dvojčatá, ktoré má s Jurajom Hajdinom. Keďže autorka má silnú fanúšikovskú základňu pre rôzne svoje aktivity, ani sa nemožno čudovať, že jej fanúšičky prahnú po každom diele podpísanom Kristínou. V tomto prípade však doslova.

Stále som mama

S kníhkupectvom Bux.sk sa dá totiž kniha kúpiť už dnes v špeciálnej verzii a v špeciálnom režime, hoci vychádza až 10. januára 2017. Pre tých, čo by ju chceli predčasne darovať pod stromček Kristína s kníhkupectvom vytvorila voucher, akúsi poukážku, ktorú priebežne dostane každý objednávajúci zákazník. Prvých 1500 kníh pritom získa knihu s podpisom. Toto číslo bolo nižšie, ale pre vysoký úspech ho posúvajú, nech urobia radosť viacerým. Ten spomínaný špeciálny režim spočíva jednoducho v tom, že sa dá kniha objednať bez poštovného. Povedzme v jednej objednávke môže byť aj 10 kníh a za poštovné zákazník neplatí. Pridanou hodnotou pritom môže byť už aj to, že v tomto režime knihy k zákazníkom odídu o deň skôr, ako je bežné. Vzniká tak určitá kuriozita, vianočný darček, ktorý nebude pod stromčekom, ale nejako sa to vyriešiť predsa len podarilo.

Kniha sa dá objednať tu na BUX.sk

About admin

Check Also

Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy s názvom Linda a kľúč od Andary. Žiadne čary a čarodejnice, skrátka ľudia, ktorí spájajú moc prírody...