Domov / Literatúra / Nový knižný triler Vodný muž (T. Najt) vychádza ako e-kniha

Nový knižný triler Vodný muž (T. Najt) vychádza ako e-kniha

Vodný muž  je novým trilerom od Tomáša Najta, autora sci-fi Zastavený čas a trileru Budinka. V prípade knihy Vodný muž ide o mierny prienik medzi trilerom a sci-fi. S prevahou trileru, s minimom krvi, polície a zbraní, sa čitateľ predsa len dočká adrenalínu, úteku, ale hlavne neprehnaného príbehu. Hlavným hrdinom je mladý maliar, ktorý nenachádza povedzme tomu zmysel života. Len prežíva. M8 svoje sny, ambície a aj splnenie jeho aktuálneho sna by sa nekonalo, nebyť malého podvodu. Lenže onedlho sa stane svedkom niečoho, čo nemal vidieť. Mimoriadne nebezpečný človek, hoci táto veta možno nebola práve pravdivá, nehodlá riskovať, že Juraj bude alebo nebude rozprávať čo videl.

Tomáš Najt a vodný muž kniha

Naháňačka, ktorá sa rozpúta, je presne taká pomalá, ako by sme ju prežívali my bežní pracujúci ľudia na Slovensku. A predsa v nej ide o život, ak riešenia skrátka neprichádzajú a možnosti, ako riešiť takéto problémy vlastne ani neexistujú. Najmä okolnosti, ktoré sa v celej naháňačke dejú sa jednoducho nedajú oznámiť polícií a ani do televízie. Nedajú. Prečo? Pochopí každý čitateľ.

Knižná novinka, triler Vodný muž

Triler Vodný muž je zaujímavý, cenovo prístupný a zaujímavý. Siahnete po ňom v každom dobrom kníhkupectve. Hlavne to, ktoré ponúka elektronické knihy. Začítať sa tak môžete už pokojne hneď teraz, keďže nákup elektronických kníh je možné uhrádzať platobnou kartou a knihy sú prístupné ihneď.

Knižná novinka v žánri triler prichádza len ako elektronická kniha vo všetkými bežnými formátmi (EPUB a MOBI, prípadne PDF). Kúpite na GORILA.SK  alebo na BUX.SK

About admin

Check Also

Security, bezpečnosť

Kniha (Ne)bezpečný internet vyhlasuje vojnu online podvodníkom

Knižná novinka na trhu s názvom (Ne)bezpečný internet vznikala niekoľko rokov. Tak ako potrebná bola pred piatimi rokmi, je potrebná aj dnes. Ak nie viac.