Domov / Literatúra / Komplet Harry Potter so špeciál slovenskými ilustráciami a 20. výročie

Komplet Harry Potter so špeciál slovenskými ilustráciami a 20. výročie

Tieto Vianoce budú opäť v znamení zaujímavých knižných noviniek. Každý rok si nájde pod stromčekom knihomoľ niečo zaujímavé a výnimkou nie je ani rok poznačený koronavírusom, rok 2020. Prichádza totiž nový Lars Kepler, vyšiel nový Karika, či nový Jo Nesbo. No v novembri sa na trh dostáva aj Harry Potter, knižná séria, ktorú sme mnohí prečítali a tak veľmi dobre vieme o čo v nej ide. Dokonca sme mnohí, ak nie väčšina z nás videli aj filmy. Vieme, že dobro zvíťazí nad zlom, no predsa len chceme aj knihy. Knižnú predlohu, všetkých 7 kníh, hoci filmov bolo osem.

Nový Harry Potter

Do predaja sa pomaly dostáva Harry Potter pri príležitosti 20 rokov jeho príbehov. J.K.Rowlingová nás totiž pred 20 rokmi presvedčila aj v slovenskom jazyku,  že tento svet bude stáť za to. A teraz prichádza v novej vylepšenej slovenskej verzii. Oveľa zaujímavejšej a luxusnejšej, než kedykoľvek predtým.

Slovenská ilustrácia ako originál

Vydavateľstvo IKAR, a.s. vydáva novú knižnú sériu ako komplet siedmych kníh v jednom balení. Nebudú sa predávať samostatne. Majú vlastné obálky, jednotlivé hnedé odtiene obálok sa od seba odlišujú a postupne sú temnejšie a temnejšie. Každá kniha má na prednej strane aj vzadu vlastné ilustrácie a emblémy. Príbeh je ten istý, ktorý už poznáme, nijako nezmenený. Len ilustrácie sú celkom iné, pekné, animačné, moderné a potešujúce aj pre náročného čitateľa. Hodné luxusnejšieho vzhľadu, aký nesie.

Harry Potter 20 rokov komplet

Autorom ilustrácii je Adrián Macho, ktorý má za sebou niekoľko detských kníh a jeho podpis na grafike je tak jasný. Knihy majú tvrdú väzbu, žiaden paperback, ako tomu bolo donedávna. Maloobchodná cena je 90 EUR, avšak v predpredaji a v uvádzacej zľave je príležitosť na lacnejší nákup. Ide o ťažší titul, preto ak si ho objednáte, čakajte, že z pošty budete potrebovať väčšiu tašku. Ideálne objednávať kuriérom, kým Zásielkovňa nebude mať pre veľké objednávky možnosti skladovania. Myslite na to, až siahnete po tomto komplete a zatúžite po viacerých kusoch pre ďalších členov rodiny.

V predaji v každom dobrom kníhkupectve. Fotografia je z kníhkupectva BUX.sk, kde ponúkajú aj uvádzaciu či predobjednávkovú zľavu. Viac na: https://www.bux.sk

About admin

Check Also

Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy s názvom Linda a kľúč od Andary. Žiadne čary a čarodejnice, skrátka ľudia, ktorí spájajú moc prírody...