Domov / Literatúra / Lucia Sasková predstavuje svoju novinku. Rozpoltená je v predpredaji

Lucia Sasková predstavuje svoju novinku. Rozpoltená je v predpredaji

Lucia Sasková, autorka známych knižných bestsellerov Zlatokopka alebo Prostitútka, pokračuje v písaní aj v súčasnosti po dopísaní jej najnovšej novinky. Ako uviedla na svojom Facebooku, aj dnes, kedy sa knižný trh pripravuje na pomalý príchod jej najnovšieho diela, pracuje na svojej ďalšej knihe. Aktuálne sa jej fanúšikovia a verní čitatelia môžu tešiť na román Rozpoltená, ktorý by sa mal na pultoch predajní a kníhkupectiev objaviť okolo 16. októbra. V kníhkupectve BUX.sk je dokonca v predpredaji kniha aj s podpisom autorky.

Chce to len vybrať si včas z limitovanej ponuky podpísaných kníh v predpredaji. Alebo naopak zvoliť si knihu bez podpisu, pokiaľ je pre vás konkrétne zásah pera do knihy neprijateľný, hoci je od samotnej autorky. Limitovaná ponuka zatiaľ beží a je obmedzená na počet kusov. Čo o knihe s vážnym príbehom v nej prezrádza samotná autorka?

Rozpoltená

Dve mladé ženy, dva životy, dva osudy. Spája ich spoločný lekár a psychiatrická klinika, napriek tomu sa nikdy nestretnú. Nie, toto nie je hádanka, toto je znepokojivý príbeh, pri ktorom vám zo sily narušenej ľudskej psychiky budú naskakovať zimomriavky. Aký je život s halucináciami alebo masívnymi výpadkami pamäti? Čo sa deje v čase, ktorý si hlavné hrdinky nepamätajú? Dá sa takáto porucha utajiť pred blízkymi a okolím, dá sa s ňou normálne žiť? Jedna žena uteká pred pravdou, druhá pred smrťou, idú však tou istou cestou. Dostanú sa do rovnakého cieľa?

  • Kniha vychádza vo vydavateľstve Slovenský spisovateľ
  • ISBN: 978-80-220-2066-4
  • EAN: 9788022020664
  • Rok a mesiac vydania: 2018/10
  • Počet strán: 352
  • V predaji a zdroj obrázka:  BUX.sk

About admin

Check Also

Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy Linda a kľúč od Andary

Vychádza neobyčajné slovenské fantasy s názvom Linda a kľúč od Andary. Žiadne čary a čarodejnice, skrátka ľudia, ktorí spájajú moc prírody...